شماره تماس:(+98)9907076425

لوازم تزیینی و دکوری


همان‌طور که پیداست، روند ساخت محصول جدید برای عرضه به مشتریان، طراحی محصول نام دارد. البته این تعریف بسیار پیش‌پا افتاده است. طراحی محصول مفهوم گسترده‌ای است که با تولید اصولی و توسعه‌‌ی ایده‌ها به خلق محصولات جدید می‌انجامد. کارشناسان طراحی روی مفاهیم و ایده‌ها کار می‌کنند و در نهایت آنها به اختراعات و محصولات ملموس تبدیل می‌شوند.

کارشناس طراحی محصول برای خلق این محصولات با هنر، علم و فناوری سروکار دارند. در حال حاضر با کمک ابزارهای دیجیتالی و تکنیک‌های توسعه‌ یافته و روبه‌رشد نیاز به تشکیل تیم‌های بزرگ کاهش یافته و امکان شبیه‌سازی محصول قبل از ساخت آن فراهم شده است.

سالیدورکس شیراز کتیا شیراز پرینت سه بعدی شیراز

 

یکی از عواملی که باعث سرعت چشمگیر تولیدات و تنوع آنها شده، استفاده از نرم افزارهای صنعتی قدرتمندی نظیر نرم افزارهای چون CATIA، SOLIDWORKS، RHINO و ... هستند که طراح به راحتی میتواند مدلهای مورد نظر را طراحی و سپساز جهات مختلف بهینه کند ؛ همچین استفاده از پرینترهای سه بعدی از دیگر عوامل این تاثیرگذاری میباشد.

نمونه سازی سریع در شیراز

پس از طراحی و مدلسازی در نرم افزار نوبت به ساخت مدل میرسد که بتوان به صورت فیزیکی نیز آن را مورد بررسی قرار داد؛ پرینت سه بعدی از جمله سریعترین، ارزانترین و رایج ترین روشهای ساخت نمونه اولیه می باشد.
یک یاز مسائلی که در پرینت سه بعدی با آن سر و کار داریم ساپورتگذاری در هنگام ساخت قطعه می باشد.

پروتوتایپینگ در شیراز

که بعد از اتمام پرینت این ساپورت ها از خود مدل اصلی جدا خواهند شد. معمولا بعد از جدا کردن ساپورت از خود مدل اثرات کوچکی در جاهاییکه از ساپورت استفاده شده به جای خواهد ماند که بایستی با سمباده و سایر روشها این قسمتها را پرداخت نمود.
پرینت سه بعدی هوردیس شیراز
که در این نمونه عکس ها میتوانید قبل و بعد جداکردن ساپورت را ملاحظه بفرمایید.
پرینت 3بعدی در شیراز هوردیس

 

و درنهایت بعد از اینکه صیقل کاری و پرداخت روی مدل انجام گرفت نوبت به پلی استر و رنگ آمیزی قطعه فرا می رسد

ساهت قطعات دکوری خاص در شیراز