شماره تماس:(+98)9907076425

درباره ما

گروه طراحی سه بعدی هوردیس فعالیت خود را در سال 1394، با تمرکز بر طراحی و مستندسازی صنعتی آغاز نموده و در سال 1395 با استفاده از تکنولوژی روز، ارائه خدمات اسکن و پرینت سه بعدی را گسترش داده است. فناوری پرینت سه بعدی و استفاده از خدمات آن، صنعتی نو پا ست، اما در همین زمان کوتاه نیز، با توجه به کاربردهای فراوانش بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در این راستا، مجموعه سه بعدی هوردیس، با توجه به نیاز صنعتگران، مهندسین، دانشجویان و علاقه مندان علم رباتیک و طراحی بدنه به استفاده از فناوری پرینت سه بعدی، قابلیت استفاده از این فناوری را به سایر خدمات خود افزوده است و انواع کاربردهای آن را، از جمله مدل سازی سریع و ماکت سازی و ...مورد توجه قرار داده است؛ در این راستا رزومه کاری شرکت و تنوع کارهای انجام یافته مبین این استفاده و قابلیت های این فناوری نوین می باشد. گروه طراحی سه بعدی هوردیس فعالیت خود را مبنی بر مشتری مداری، تخصص گرایی، کیفیت و استفاده از تکنولوژی روز و نرم افزارهای تخصصی بنا نهاده است. این گروه طراحی با تاکید بر کارایی و نوآوری، تلاش می کند تا ارتباطی مبتنی بر ارزش های انسانی با مشتریان خود برقرار نماید و پاسخگوی خوب نیازهای مشتریان باشد.

جهت استفاده از خدمات پرینتر و چاپ سه بعدی مجموعه فنی و مهندسی هوردیس، می توانید فایل های سه بعدی خود را با فرمت stl یا سایر فرمت های خروجی نرم افزارهای سه بعدی  به شماره واتساپ 09907076425 ارسال نمایید؛

کارشناسان ما پس از بررسی فایل های ارسالی شما، در صورت امکان پذیر بودن ساخت و سایر موارد، با شما تماس خواهند گرفت و در کوتاهترین زمان ، قطعه یا مجموعه قطعات پرینت شده را به شما تحویل خواهند داد.