شماره تماس:(+98)9907076425

جواهرات فوق العاده با چاپ سه بعدی

جواهرات فوق العاده با چاپ سه بعدی| هوردیس

جواهرات فوق العاده با چاپ سه بعدی

۲۰ قطعه جواهرات فوق العاده با چاپ سه بعدی

اگر به دنبال چیز ویژه، شخصی و فوق العاده ای هستید، جواهرات چاپ سه بعدی برای شما عالی است. در این جا ۲۰ قطعه جواهرات چاپ شده به صورت سه بعدی و منابع آن را می بینید.

یافتن جواهرات پرینت سه بعدی مشکل نیست، گوگل با یک جستجوی سریع به شما نشان می دهد که چاپ سه بعدی در صنعت طلا و جواهر سازی در حال رایج تر شدن است. پرینت سه بعدی طلا و جواهر به این طراحان، مجموعه جدیدی از ابزارها فراهم کرده است که بتوانند با آن ها کار کنند. با چاپگر سه بعدی جواهرات چاپ شده سه بعدی، شما می توانید ترکیبات پیچیده و در عین حال ظریفی را بسازید، از مواد اولیه جدید استفاده کنید و چیزهایی بسازید که با روش های سنتی موفق به ساخت آن نمی شوید. شما می توانید از این فناوری برای ساخت حلقه، دستبند، گردنبند، آویز و گوشواره و … استفاده کنید.

شما می توانید در این فهرست برخی از نمونه ها را ببینید که به شما نشان می دهد جواهرات پرینت سه بعدی چه قدر زیبا می شوند. برخی از   طراحی طلا و جواهر را می توان حتی در منزل به چاپ رساند…

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۱: آویز آشیانه فاخته

در مورد چاپ سه بعدی با کیفیت بالا، Shapeways یکی از پر طرفدارترین وب سایت ها است، بنابراین تعجبی ندارد که که این وب سایت مجموعه ای سطح بالا از جواهرات چاپ شده سه بعدی داشته باشد. این آویز یکی از پر طرفدارترین گزینه ها در این وب سایت است. می توانید آن را با مواد اولیه مختلف با قطعاتی در دامنه ۷ دلار (پلاستیکی) تا ۱۲۰۰ دلار (پلاتین) تهیه کنید.

پرینت سه بعدی طلا و جواهرات در شیراز

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۲: حلقه بز کوهی

اگر به دنبال چیزی متفاوت هستید، شاید این حلقه بزکوهی برای شما مناسب باشد. اما در نظر داشته باشید که قیمت این حلقه ۱۴۷ دلار بوده و در حال حاضر فقط به شکل نقره موجود است.

چاپ 3بعدی جواهرات در شیراز

 

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۳: منظره شهر نیویورک

یک قطعه جواهر دیگر که به شکلی عالی چاپ سه بعدی شده است و محصول Shapeways می باشد این ایده خلاقانه این شرکت است. درست مانند نیویورک، مناظر شهرهای دیگری نیز جهت انتخاب وجود دارد که از برلین تا سن فرانسیکو در این شهرها وجود دارند. در حال حاضر، shekhtwoman بیست و پنج طراحی جواهرات زیبا را ارائه می دهد که واقعا دیدنی بوده و ارزش بازدید را دارد.

 

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۴: گردنبند ارکیده نقره

جای دیگری که می توان جواهرات پرینت شده سه بعدی را یافت Nervous System است. یکی از گران قیمت ترین قطعات موجود در وب سایت این شرکت این گردنبند نقره ارغوانی است که برای شما ۳۹۰ دلار هزینه دارد. در قسمت توضیحات آمده است: “این آویز نقره یک تقارن دو جانبه ارکیده شکل را نمایش می دهد و الگویی پیچیده از لبه های کنگره مانند دارد که یادآور ساختارهای سلولی است.

چاپ سه بعدی طلا شیراز

 

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۵: دستبند زنجیره ای نقره

این دستبند نقره تمام عیار با الهام از الگوهای سلولی در طبیعت ساخته شده است و بخشی از مجموعه چرخه سلولی است. این قطعه لایه به لایه در موم با استفاده از چاپ سه بعدی ساخته شده است و در نقره تمام عیار با استفاده از ریخته گری مومی، ریخته گری شده است. اگر قیمت ۴۵۰ دلاری آن برای شما بالا نباشد، می توانید این طراحی را در وب سایت Nervous Systems بیابید.

 

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۶: گوشواره های مرغ مگسخوار

شعار این مجموعه این است که بیاد آور که باید بمیری. این آویز مرغ مگس خوار که پرینت سه بعدی شده است با اسکن واقعی از سر مرغ مگس خوار ساخته شده است. این قطعه با جنس های برنز، نقره، برنج و طلا در دسترس است.

این طراحی از چاپ سه بعدی اسکلت ها، به همراه دیگر موارد را می توانید در Etsy بیابید. قیمت این موارد در حدود ۶۵ دلار است.

 

 

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۷: گوشواره ها

طراح و هنرمند هلندی Iris van Hulst مجموعه جذاب در طیف جواهرات پرینت سه بعدی تا لامپ ها و حتی جا ادویه ای دارد. گوشوراه های نمایش داده شده تنها نمونه ای از طراحی های جسورانه و در عین حال زیبای او هستند.

 

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۸: حلقه تاجی

Trove سامانه ای آنلاین برای جستجو، اشتراک گذاری و سفارشی سازی طراحی های جواهرات سه بعدی است.

 

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۹: جواهرات Isharya

Isharya خواهر خوانده Gauri و Radhika Tandon است و خارج از کالیفرنیا و بمبئی به فعالیت می پردازد. ترکیب منحصر به فرد آن ها از سبک هندی با زیبایی کالیفرنیایی دوستدارانی از سراسر جهان را به این برند علاقه مند کرده است. نمونه کاملی از جواهرات چاپ سه بعدی هستند.

 

 

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۱۰: گوشواره های سه بعدی Pronto

نسل جوان تر متخصصان شرکت مستقر Nemesi، Pronto3D را به عنوان سرویسی آنلاین که مهارت های ساخت جواهرات را برای همه عرضه می کند تأسیس کردند

 

انجام پرینت 3بعدی شیراز

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۱۱: گلدان پوشیدنی

اگر به دنبال جواهراتی متفاوت تر می گردید، این گردنبند که گلدان نیز هست برای شما مناسب است. طراح می گوید: “در ماجراجویی تان یک گیاه را همراه داشته باشید.” Thingivers دامنه گسترده ای از جواهرات پرینت شده سه بعدی دارد.

 

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۱۲: حلقه Calyx شماره ۲

شرکت “Nitz & Schieck” واقع در برلین در چاپ سه بعدی جواهرات تخصص دارد و کارهایش دامنه ای از دستبند تا گردنبند را شامل می شود. شما می توانید ساخته های زیبای آن ها را که از مواد اولیه مختلفی همچون طلا، نقره، استیل ضد زنگ تا پلاستیک ساخته شده است داشته باشید.

 

 

 جواهرات با چاپ سه بعدی #۱۳: گوشواره های آذرخش نشان

این طراحی به وسیله aprinc در Thingiverse ساخته شده است. این طرح جهت دانلود برای همه در این جا رایگان است (تا جایی که از آن استفاده تجاری نکنید). برای چاپ آن یا به پرینتر سه بعدی و یا خدمات چاپ سه بعدی نیاز دارید. زمانی که آن را چاپ کردید به راحتی می توانید قلاب گوشواره را به آن متصل کنید. یکی از بهترین طراحی های خودسازی که می توانید در وب بیابید

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۱۴: مهره های رومی

این مهره های پهن و گرد را می توان به آسانی با هم ترکیب کرد و دستبندها و گردنبندهای شخصی و جذابی خلق نمود. همچنین می توان این مهره ها را در رنگ های مختلف با هم ترکیب نمود.

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۱۵: حلقه های مثلثی مایایی

طراح می گوید: “با الهام از تمدن افسانه ای مایا، این حلقه نمایشگر کمال هندسی معماری، طراحی و نمادسازی این تمدن باستانی است. نماد موازنه و تعادل در مرکز حلقه قرار دارد.”

شیراز پرینتر 3بعدی

 

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۱۶: آویز خرسی

این چاپ خرس هندسی یک نمونه از قطعه جواهرات بسیار ساده پرینت سه بعدی است که می توانید به راحتی هر روز استفاده کنید. شما می توانید این طراحی ساده و زیبا را در ۳DShook  به قیمت ۲ دلار بیابید

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۱۷: دختران چتردار

اگر رویایی آویزان شدن انسان های مینیاتوری از لاله گوشتان را دارید، این طراحی مخصوص شما است. مجموعه دختران کوچک و زیبای چنر به دست برای شما ۲۶ یورو در می آید. این طراحی را در Shapeways بیابید.

 

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۱۸: دکمه سر دست نقره ای بامبو

Nervous System درباره این طراحی می گوید: “با الهام از شکل شعاعیان، که الگوهای پیچیده از ساختارشان جدایی نا پذیر است، این اشکال از شبیه سازی حلقه های تنیده ساخته شده اند. این قطعه ۳۲۰ دلار قیمت دارد اما واقعا جذاب و تأثیر گذار است.

 

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۱۹: دستبند حجیم

این قطعه از جواهرات چاپ شده سه بعدی انتخاب های شخصی سازی زیادی را به شما ارائه می دهد. طراح می گوید زمانی که قطعه را چاپ کردید می توانید از رنگ کردن و تزئین آن لذت ببرید. او حتی پیشنهاد می کند آن را با رنگ های مختلف و چسباندن سنگ های تزئینی مختلف روی آن چاپ کنید.

 

 

جواهرات با چاپ سه بعدی #۲۰: گردنبند اوریگامی درنا

طراح این قطعه می گوید: “افسون این اوریگامی درنای زیبای برنجی به شما اجازه می دهد امیدها و آرزوهایتان را با خود به همه جا ببرید.” می توانید این طراحی را در Etsy بیابید.