شماره تماس:(+98)9907076425

نمونه سازی سریع


در روش تولید سنتی، تولید ابزار نیازمند زمان، هزینه و نیروی کار خواهد بود، برای برنامه های با حجم کم و متوسط در صنعت چاپ سه بعدی، این مورد می تواند حذف شود، که منتج به صرفه جویی در هزینه، زمان و نیروی کار خواهد گردید که یکی  از مزایایی است که اکثر تولیدکنندگان از آن استفاده می کنند.

نمونه سازی سریع شیراز

 

تولید نمونه اولیه سنتی نیاز به ابزار و ماشینکاری دارد،  شما نیز باید جهت کار افراد به آن ها هزینه پرداخت کرده و تجهیزات گران قیمت خریداری کنید. همچنین کل فرآیند ممکن است چند هفته طول بکشد، از همه بدتر نمونه اولیه شما هرگز آخرین چیزی نیست که شما نیاز دارید و مجبورید مجددا طراحی آن را تغییر و پروسه را طی نمایید.

دشوار است که بتوانیم یک کسب و کار خوب با تولید نمونه اولیه به روش سنتی ایجاد نماییم، به دلیل آنکه زمان زیادی به هدر رفته و هر مشتری که یک نمونه اولیه از کار خود بخواهد باید هفته ها منتظر بماند و در نتیجه ناامید می گردد.

با این وجود، چاپ سه بعدی تنها چند ساعت طول کشیده و هنگامی که طراح، ترسیم محصول را انجام می دهد، شما می توانید آن را تبدیل به یک فایل قابل خواندن توسط پرینترتبدیل نموده و چاپ نمایید، همچنین پروسه چاپ سه بعدی نیاز به مداخله ندارد، اگر شما آن را در انتهای روز راه انداختید می توانید فردا در انتظار قطعه آماده باشید.

در نتیجه هیچ کس منتظر نخواهند ماند و محصولات سریع تر وارد بازار می شوند.همچنین طراحی مجدد نمونه اولیه و تغییرات در طراحی به سرعت انجام می شود و تمامی روند حتی یک هفته هم طول نمی کشد در نتیجه احتمال برگشت سرمایه بسیار بیشتر و پروسه ریسک کمتری خواهد داشتپروسه ای که ماه ها زمان نیاز داشت، با چاپ سه بعدی با هزینه کم تنها چند روز طول می کشد ، پس می توان به مزایای پرینترهای سه بعدی  اذعان داشت .

 

.

پرینت سه بعدی با کیفیت شیراز