شماره تماس:(+98)9907076425

قطعه لنگ

2019-04-15 09:38:02 | هوردیس

قطعه لنگ


شرکت ها و افرادی که طرح و اختراعی جدید دارند ؛ به منظور ساخت قطعاتی که در طرح خود مجبور به استفاده هستند دو گزینه پیش روی خود میبینند :

اول از قطعات استاندارد موجود در بازار استفاده کنند و یا اینکه اگر بهردلیل نتوانند از قطعات استاندارد و آماده در بازار استفاده کنند ، قطعه یا قطعات مد نظر خود را خودشان تولید کنند ( بسازند) .

که برای ساخت قطعه روش های مختلفی وجود دارد اما به جد یکی از به صرفه ترین و سریعترین راه حلهای موجود استفاده از خدمات پرینت سه بعدی می باشد .

طرح صنعتی شیراز ساخت قطعه شیراز

 

رمز موفقیت شرکت های طراح و سازنده ، به روز نمودن به موقع محصولاتشان می باشد. در بازار رقابتی امروز ، نیاز به ساخت محصولات جدید و جایگزینی با محصولات موجود به خوبی حس می شود. نمونه سازی سریع اولین و مهمترین قدم در این راه است.

در این روش هیچ محدودیتی از نظر شکل هندسی وجود نداشته و نمونه بدون نیاز به هیچ قالب یا ابزاری با سرعت و دقت بسیار بالایی ساخته می شود. کاربرد این روش در زمینه طراحی مهندسی در صنایع مختلف بعنوان یکی اززنجیره های طراحی تا تولید محصولات جدید می باشد. با استفاده از فن آوری نمونه سازی سریع میتوان ، بلافاصله بعد از طراحی نمونه فیزیکی محصول را مشاهده و بررسی نمود و مورد ارزیابی قرار داد.

 

طراحی سه بعدی در شیراز پرینت سه بعدی شیراز

 

در این روش ابتدا مدل سه بعدی توسط نرم افزارهای موجود مدل سازی همانند CATIA ، SOLIDWORKS و... ترسیم می گردد و سپس توسط نرم افزار واسط دیگری مدل را به لایه لایه ( با توجه به ضخامت لایه ها)  تقسیم می کند.

 

نمونه سازی سریع شیراز