شماره تماس:(+98)9907076425

ساخت قایق امداد و نجات


مناطق نفتخیز ایران در استان خوزستان از دیرباز و به سبب قرار گرفتن در مصب خروجی رودخانه های مهم کارون، دز و کرخه، به خلیج فارس، همچنین استقرار در کوهپایه های زاگرس، متاثر از شرایط طبیعی و زیست محیطی و سیلاب های فصلی در مقاطع مختلف بوده است.

سیلاب و قایق نجات در شیراز وجود اشکالات در شهرسازی و سیستم زهکشی شهری موجب آبگرفتگی در شهرهای جنوبی می شود .
به همین دلیل آمادگی سازمانهای مربوطه و تجهیزآنها به  وسایل امداد و نجات، امری ضروری به نظر میرسد .

پرینت سه بعدی قایق نجات
مناطقی که دچار سیل میشوند دارای عمق کمی از آب می باشند، که استفاده از قایق های معمولی میتواند ناکارامد بنظر برسد و اینگونه قایق ها دچار آسیب در کف قایق و همچنین پره های خود بشوند.
این قایق بدلیل طراحی ویژه ای که دارد همچنین میتواند در مناطق کم عمق مثل هورها، باتلاقها و سایر مکانهای کم عمق مورد استفاده قرار بگیرد.

اسکن و طراحی سه بعدی شیراز

نمونه سازی سریع با پرینتر سه بعدی، به کارخانه ها و اشخاص کمک می کند تا خیلی سریع تر از قبل و با هزینه ای پایینتر ایده های خود را به محصولات موفق تبدیل کنند.

با پرینتر سه بعدی، بعد از طراحی در نرم افزارهای سه بعدی ساز، محصول خود را با اندازه واقعی در دست بگیرید، به امتحان آن بپردازید و از آن بازخورد بگیرید. در تصویر بالا پره های قایق را قبل از جدا کردن ساپورت آن مشاهده می کنید.

پرینت3بعدی شیراز، ماکت سازی تخصصی شیراز

رفع نواقص طراحی

اگر شما تجربه طراحی محصول و قالب سازی را داشته باشید ،حتما تا به حال به این مورد برخورد کرده اید که محصولی که برای اولین بار طراحی می شود با نواقصی همراه است،که رفع این نواقص روی قالب ساخته شده بسیار هزینه بر و گاهی غیر ممکن است.با فناوری پرینت سه بعدی شما می توانید محصول خود را با هزینه بسیار پایین و در زمان کوتاه نمونه سازی کنید و قبل از ساخت قالب نواقص آن را اصلاح کنید.

نمونه سازی سریع شیراز

دریافت ایده و نظرات اصلاحی دیگران
شما می توانید محصول جدید را به مشتریان نشان دهید و علاوه بر بازاریابی پیش از تولید از نظرات اصلاحی آنها استفاده کنید.

پیش تولید با پرینتر سه بعدی در شیراز

شاید مهمترین دلیل استفاده از پرینت سه بعدی قبل از نمونه اصلی کاهش هزینه است که قبل از ساخت نمونه در ابعاد واقعی میتوان با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان نمونه ای ساخت که از لحاظ فیزیکی ، ظاهری و ابعادی مدل را بررسی نمود.
ساخت نمونه صنعتی با پرینتر سه بعدی در شیراز

ایده و ساخت مدل اصلی با فایبرگلاس از جناب آقای عزیزی از ماهشهر