شماره تماس:(+98)9907076425

بطری

2020-11-11 13:50:52 | هوردیس

بطری


نمونه سازی سریع با پرینتر سه بعدی به کارخانه ها و اشخاص کمک می کند تا خیلی سریع تر از قبل ایده های خود را به محصولات موفق تبدیل کنند.

با پرینتر سه بعدی، بعد از طراحی در نرم افزارهای سه بعدی ساز، محصول خود را با اندازه واقعی در دست بگیرید، به امتحان آن بپردازید و  از آن بازخورد بگیرید.

بطری پت شیراز، نمونه سازی سریع شیراز پرینت 3بعدی در شیراز

رفع نواقص طراحی

اگر شما تجربه طراحی محصول و قالب سازی را داشته باشید ،حتما تا به حال به این مورد برخورد کرده اید که محصولی که برای اولین بار طراحی می شود با نواقصی همراه است،که رفع این نواقص روی قالب ساخته شده بسیار هزینه بر و گاهی غیر ممکن است.با فناوری پرینت سه بعدی شما می توانید محصول خود را با هزینه بسیار پایین و در زمان کوتاه نمونه سازی کنید و قبل از ساخت قالب نواقص آن را اصلاح کنید.

دریافت ایده و نظرات اصلاحی دیگران
شما می توانید محصول جدید را به مشتریان نشان دهید و علاوه بر بازاریابی پیش از تولید از نظرات اصلاحی آنها استفاده کنید.

مواد شفاف پرینت سه بعدی شیراز

نمونه های فیزیکی، به همکاران، مشتری ها و فروشنده ها ایده را بهتر منتقل می کند تا نمونه های دیجیتالی. مدل سازی سریع، بازخورد شفاف و لازم را برای تولید یک محصول خوب فراهم می آورد و به طراحان اجازه می دهد تا سریعا نظرات را به خروجی تبدیل کنند.شما می توانید محصول جدید را به مشتریان نشان دهید و علاوه بر بازاریابی پیش از تولید از نظرات اصلاحی آنها استفاده کنید.